19. Dalahäst, 18/1900-tal

Träskuren och bemålad. Huvud med skada, hårt slitage. (Höjd 17,5)

Varunr 311173

26 April 2020 12:00

Klubbslag11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK 900 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK

900 SEK2020-04-26 12:09
850 SEK2020-04-26 12:04
350 SEK2020-04-26 11:58
300 SEK2020-04-26 11:40
300 SEK2020-04-26 11:57
200 SEK2020-04-25 13:11
100 SEK2020-04-23 20:58
100 SEK Startpris

2020-04-26 Månadsauktion , Söndag 26 april Kl.12.00, Borlänge

Slagavgift 30 SEK Ink.moms