66. Supsked, silver, 1700-tal

Rakt skaft, med avslutande pinjekotte. Oidentifierade stämplar. Graverat namn. Bladet med bulor. (Längd 15,5, vikt 33g.)

Varunr 310741

26 April 2020 12:00

Klubbslag14 00 SEK15 00 SEK 8 000 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK

8 000 SEK2020-04-26 12:06
7 800 SEK2020-04-26 11:57
7 600 SEK2020-04-26 11:55
5 800 SEK2020-04-26 11:31
5 600 SEK2020-04-26 09:54
2 400 SEK2020-04-23 18:58
2 100 SEK2020-04-23 18:57
1 900 SEK2020-04-14 09:11
100 SEK Startpris

2020-04-26 Månadsauktion , Söndag 26 april Kl.12.00, Borlänge

Slagavgift 30 SEK Ink.moms