690. Bajonett, Finland, M28

Stämplad Hackman & Co samt 40071. Stålbalja. Slitage, märken, handtag saknar en skruv, balja med bristning. (Längd 43)

Varunr 310683

26 April 2020 12:00

Klubbslag1 00 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK 450 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK

450 SEK2020-04-26 11:44
400 SEK2020-04-25 12:07
350 SEK2020-04-26 10:08
150 SEK2020-04-24 08:54
100 SEK2020-04-23 20:33
100 SEK Startpris

2020-04-26 Månadsauktion , Söndag 26 april Kl.12.00, Borlänge

Slagavgift 30 SEK Ink.moms