868. Golok, Asien, 1900-tal

Balja och handtag i trä. Med skuren dekor. Bruksslitage, klinga med märken. (Total längd 60)

Varunr 310536

26 April 2020 12:00

Klubbslag27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK 350 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK

350 SEK2020-04-26 12:05
300 SEK2020-04-26 12:01
250 SEK2020-04-26 11:09
200 SEK2020-04-26 01:10
100 SEK Startpris

2020-04-26 Månadsauktion , Söndag 26 april Kl.12.00, Borlänge

Slagavgift 30 SEK Ink.moms