1391. Pipor 3st, 1800-tal

Sjöskum, björk, silver samt nysilver. Slitage, en med sprickor, fläckar. (Längd 10-13)

Varunr 312536

17 Maj 2020 12:00

Klubbslag13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK 300 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK

300 SEK2020-05-17 09:52
250 SEK2020-05-17 08:23
100 SEK2020-05-15 19:23
100 SEK Startpris

2020-05-17 Månadsauktion , Söndag 17 maj Kl.12.00, Borlänge

Slagavgift 30 SEK Ink.moms