2046. Vagnshjul 2st, 17/1800-tal

Trä och järnsmide. Skador. (Diameter 30-41)

Varunr 312628

17 Maj 2020 12:00

Klubbslag7 00 SEK8 00 SEK 100 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK

100 SEK2020-05-15 06:53
100 SEK Startpris

2020-05-17 Månadsauktion , Söndag 17 maj Kl.12.00, Borlänge

Slagavgift 30 SEK Ink.moms