22. Fickursställ, allmoge, 17/1800-tal

Föreställande golvur. Originalmålning. Med skuren dekor. Färgslitage, huv med sprickor och komplettering. (Höjd 34)

Varunr 312525

17 Maj 2020 12:00

Klubbslag25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK 4 200 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK

4 200 SEK2020-05-17 12:00
4 000 SEK2020-05-17 11:59
2 400 SEK2020-05-17 11:30
2 300 SEK2020-05-17 03:57
1 200 SEK2020-05-16 18:45
1 000 SEK2020-05-16 13:56
750 SEK2020-05-16 10:17
650 SEK2020-05-15 20:45
550 SEK2020-05-15 19:26
500 SEK2020-05-15 14:13
250 SEK2020-05-14 22:43
200 SEK2020-05-15 06:44
100 SEK2020-05-14 22:10
100 SEK Startpris

2020-05-17 Månadsauktion , Söndag 17 maj Kl.12.00, Borlänge

Slagavgift 30 SEK Ink.moms