23. Herrarmbandsur, Omega, Constellation, Electronic 300Hz

Kronometer. Stålboett. Armband i läder. Med datumangivelse. Bruksslitage, boett med fläckar, glas med smärre repor. (Diameter 35mm)

Varunr 312977

17 Maj 2020 12:00

Klubbslag2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK 2 100 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK

2 100 SEK2020-05-17 10:55
2 000 SEK2020-05-16 22:46
1 800 SEK2020-05-16 18:40
1 700 SEK2020-05-16 18:32
1 500 SEK2020-05-16 13:53
900 SEK2020-05-15 11:21
850 SEK2020-05-15 02:05
350 SEK2020-05-14 19:34
100 SEK Startpris

2020-05-17 Månadsauktion , Söndag 17 maj Kl.12.00, Borlänge

Slagavgift 30 SEK Ink.moms