31. Glasflaska, Björknäs glasbruk, 1700-tal

Gröntonat glas. Märkt 1/3 kans. Mindre mynningsnagg. (Höjd 21)

Varunr 313670

17 Maj 2020 12:00

Klubbslag14 00 SEK15 00 SEK 11 000 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK

8 200 SEK2020-05-17 12:01
8 000 SEK2020-05-17 11:57
7 400 SEK2020-05-17 11:09
6 200 SEK2020-05-17 10:20
5 200 SEK2020-05-17 09:43
5 000 SEK2020-05-16 23:56
4 800 SEK2020-05-16 19:06
3 600 SEK2020-05-16 14:17
2 900 SEK2020-05-15 14:24
2 500 SEK2020-05-16 12:22
1 700 SEK2020-05-15 20:07
1 500 SEK2020-05-15 17:22
1 200 SEK2020-05-15 14:21
650 SEK2020-05-14 23:32
500 SEK2020-05-15 08:54
250 SEK2020-05-14 19:13
100 SEK2020-05-14 19:08
100 SEK Startpris

2020-05-17 Månadsauktion , Söndag 17 maj Kl.12.00, Borlänge

Slagavgift 30 SEK Ink.moms