47. Fickur, 1900-talets första hälft

Urtavla med emaljmålad erotisk scen, mekanisk funktion. Urtavlan otydligt signerad. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanters ej. Ytslitage, boetten missfärgad. (Diameter 45mm)

Varunr 312984

17 Maj 2020 12:00

Klubbslag16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK 4 800 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK

4 800 SEK2020-05-15 12:53
4 600 SEK2020-05-17 09:31
4 200 SEK2020-05-15 09:20
500 SEK2020-05-15 04:41
200 SEK2020-05-14 19:09
200 SEK2020-05-14 22:12
100 SEK2020-05-14 18:59
100 SEK Startpris

2020-05-17 Månadsauktion , Söndag 17 maj Kl.12.00, Borlänge

Slagavgift 30 SEK Ink.moms