48. Trattgrammofon, Luxophon, 1900-talets början

Låda i ek med myntinkast. Tratt i fanerad ek. Tratt med repor och fanerskador. (Höjd 81)

Varunr 312991

17 Maj 2020 12:00

Klubbslag21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK 4 600 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK

4 600 SEK2020-05-17 11:56
4 400 SEK2020-05-17 09:48
3 600 SEK2020-05-17 11:01
3 200 SEK2020-05-17 09:10
1 300 SEK2020-05-15 03:30
200 SEK2020-05-15 02:13
100 SEK Startpris

2020-05-17 Månadsauktion , Söndag 17 maj Kl.12.00, Borlänge

Slagavgift 30 SEK Ink.moms