5. Edouard Debat-Ponsan (1847-1913)

Olja på duk, gårdsbild med figurer och boskap. Signerad och daterad 1905. Något krackelerad. Ram med mindre dekorbortfall. (64x48)

Varunr 312399

17 Maj 2020 12:00

Klubbslag25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK 9 400 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK

9 200 SEK2020-05-17 11:46
9 000 SEK2020-05-17 10:30
9 000 SEK2020-05-17 11:34
8 200 SEK2020-05-16 10:38
7 600 SEK2020-05-16 03:00
7 000 SEK2020-05-15 12:52
6 600 SEK2020-05-15 18:05
4 200 SEK2020-05-15 07:18
2 000 SEK2020-05-14 20:59
700 SEK2020-05-14 22:47
300 SEK2020-05-14 20:47
100 SEK Startpris

2020-05-17 Månadsauktion , Söndag 17 maj Kl.12.00, Borlänge

Slagavgift 30 SEK Ink.moms