8. Skrin, allmoge, Järvsö, 1800-tal

Originalmålat. Välvt lock med bemålade monogram. Nyckel saknas, färgslitage, torrsprickor. (Höjd 30, längd 48, djup 31)

Varunr 312520

17 Maj 2020 12:00

Klubbslag14 00 SEK15 00 SEK 6 000 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK

5 200 SEK2020-05-17 11:59
5 000 SEK2020-05-17 12:03
2 300 SEK2020-05-17 11:38
2 000 SEK2020-05-17 10:41
1 800 SEK2020-05-16 17:52
1 300 SEK2020-05-16 13:02
1 200 SEK2020-05-14 21:12
1 000 SEK2020-05-14 19:42
200 SEK2020-05-14 19:59
100 SEK2020-05-14 19:32
100 SEK Startpris

2020-05-17 Månadsauktion , Söndag 17 maj Kl.12.00, Borlänge

Slagavgift 30 SEK Ink.moms