152. Georg Lindström (1912-2005)

Olja på pannå, "Stockholmsutsikt". Signerad. (121x150)

Varunr 314377

7 Juni 2020 12:00

Klubbslag6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK 11 500 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK

5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2365 SEK

11 500 SEK2020-06-07 11:56
11 000 SEK2020-06-07 12:01
8 000 SEK2020-06-07 12:00
5 800 SEK2020-06-07 11:59
4 200 SEK2020-06-07 04:05
3 800 SEK2020-06-07 07:46
3 000 SEK2020-06-06 12:42
2 800 SEK2020-06-06 12:41
2 500 SEK2020-06-04 22:34
400 SEK2020-06-04 23:20
300 SEK2020-06-04 22:24
100 SEK2020-06-04 21:16
100 SEK Startpris

2020-06-07 Månadsauktion , Söndag den 7 juni Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms