159. Peter Dahl (1934-2019)

Litografi. Signerat, numrerad och inramad. (59x87)

Varunr 315555

7 Juni 2020 12:00

Klubbslag1 00 SEK2 00 SEK 3 400 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK

5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2365 SEK

3 400 SEK2020-06-07 11:59
3 200 SEK2020-06-07 11:46
2 400 SEK2020-06-07 11:55
1 800 SEK2020-06-07 11:09
1 800 SEK2020-06-07 11:35
1 600 SEK2020-06-07 11:09
1 000 SEK2020-06-05 08:35
600 SEK2020-06-04 21:55
500 SEK2020-06-04 21:22
100 SEK Startpris

2020-06-07 Månadsauktion , Söndag den 7 juni Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms