160. Reklamskylt, Quaker State motor oil, 1900-talets andra hälft

Litograferad metall. Ytslitage, repor. (Diameter 61)

Varunr 314725

7 Juni 2020 12:00

Klubbslag16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK 800 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK

800 SEK2020-06-07 11:54
750 SEK2020-06-07 11:01
700 SEK2020-06-07 10:09
500 SEK2020-06-05 14:19
400 SEK2020-06-06 18:09
300 SEK2020-06-06 11:08
200 SEK2020-06-05 21:37
100 SEK2020-06-04 19:45
100 SEK Startpris

2020-06-07 Månadsauktion , Söndag den 7 juni Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms