17. Trattgrammofon, Parlophone, 1900-talets början

Låda i ek. Tratt i bemålad plåt. Förnicklade detaljer. Med myntinkast. Ytslitage, stötmärken, mindre bulor. (Höjd 83)

Varunr 314856

7 Juni 2020 12:00

Klubbslag28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK 7 000 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK

7 000 SEK2020-06-07 11:41
6 800 SEK2020-06-07 11:56
5 600 SEK2020-06-07 11:48
4 400 SEK2020-06-07 11:00
3 000 SEK2020-06-07 09:50
2 400 SEK2020-06-07 09:20
2 000 SEK2020-06-07 06:14
1 800 SEK2020-06-06 22:49
1 400 SEK2020-06-06 11:24
1 200 SEK2020-06-05 11:08
1 000 SEK2020-06-05 10:44
400 SEK2020-06-04 21:48
300 SEK2020-06-04 23:17
100 SEK Startpris

2020-06-07 Månadsauktion , Söndag den 7 juni Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms