179. Birger Stafås (1919-1989)

Olja på duk, landskap med jakthund och fåglar. Signerad och daterad 1982. (84x114)

Varunr 315808

7 Juni 2020 12:00

Klubbslag15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK 10 000 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK32 00 SEK

5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2365 SEK

8 400 SEK2020-06-07 09:56
8 200 SEK2020-06-07 11:39
6 000 SEK2020-06-07 11:31
1 800 SEK2020-06-06 15:38
1 000 SEK2020-06-06 11:48
350 SEK2020-06-05 07:53
300 SEK2020-06-04 23:22
100 SEK Startpris

2020-06-07 Månadsauktion , Söndag den 7 juni Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms