187. Neil Cox (f.1955)

Akvarell, motiv med fåglar. Signerad. Inramad. (44x30)

Varunr 314835

7 Juni 2020 12:00

Klubbslag12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK 450 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK

300 SEK2020-06-06 16:18
250 SEK2020-06-04 23:48
100 SEK Startpris

2020-06-07 Månadsauktion , Söndag den 7 juni Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms