190. Adrien Joseph Verhoeven-Ball (1824-1882)

Akvarell, interiör med figurer. Signerad och daterad 1855. Inramad. (36x29)

Varunr 314767

7 Juni 2020 12:00

Klubbslag28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK 550 SEK16 00 SEK17 00 SEK

550 SEK2020-06-06 12:56
500 SEK2020-06-04 21:31
100 SEK Startpris

2020-06-07 Månadsauktion , Söndag den 7 juni Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms