200. Pardörrar med portik, 1800-talets första hälft

Tak uppburet av två kolonner. Dörrar med infällda rombdekorer. Gråmålat. Lösa delar medföljer. Kompletteringar, senare bemålning, torrsprickor, slitage, enstaka skador. (Takets bredd 232, kolonnernas höjd 196, takets höjd 85, dörrarnas höjd 198,5, dörrarnas bredd 65+65)

Varunr 314291

7 Juni 2020 12:00

Klubbslag14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK 17 500 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK

17 000 SEK2020-06-07 11:59
16 500 SEK2020-06-07 12:00
10 500 SEK2020-06-07 10:25
6 600 SEK2020-06-04 22:19
2 700 SEK2020-06-04 21:55
350 SEK2020-06-04 19:59
150 SEK2020-06-04 19:18
100 SEK2020-06-04 19:11
100 SEK Startpris

2020-06-07 Månadsauktion , Söndag den 7 juni Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms