211. Tom Fahlroth (1921-1980)

Olja på duk, motiv från Falu gruva. Signerad. Ram med slitage. (21x31)

Varunr 314124

7 Juni 2020 12:00

Klubbslag17 00 SEK18 00 SEK 850 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK

850 SEK2020-06-07 10:24
800 SEK2020-06-07 11:51
550 SEK2020-06-07 08:50
500 SEK2020-06-05 11:07
300 SEK2020-06-05 07:55
100 SEK Startpris

2020-06-07 Månadsauktion , Söndag den 7 juni Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms