254. Okänd konstnär, 1900-tal

Olja på duk, porträtt av Sophia Bonde. Signerad A.Smith cop. (Höjd 58)

Proveniens: Salnecke slott.

Varunr 315141

7 Juni 2020 12:00

Klubbslag15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK 1 900 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK

1 900 SEK2020-06-06 20:15
1 800 SEK2020-06-07 07:56
1 200 SEK2020-06-06 18:39
750 SEK2020-06-06 15:01
550 SEK2020-06-06 12:46
350 SEK2020-06-05 22:14
100 SEK2020-06-05 16:12
100 SEK Startpris

2020-06-07 Månadsauktion , Söndag den 7 juni Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms