267. Olle Hanspers (1923-2012)

Kopparstick, "Remington 1858 New Model". Signerad och numrerad. Daterad 94. Oramad. (63x50)

Varunr 315907

7 Juni 2020 12:00

Klubbslag12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK 1 000 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK

5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2365 SEK

1 000 SEK2020-06-06 23:49
950 SEK2020-06-05 18:35
500 SEK2020-06-04 23:09
250 SEK2020-06-05 11:00
100 SEK Startpris

2020-06-07 Månadsauktion , Söndag den 7 juni Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms