279. Nils (Björnjägaren) Rundgren (1890-1971)

Olja på duk, figurkomposition. Signerad och daterad 1970. (42x65)

Varunr 315955

7 Juni 2020 12:00

Klubbslag21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK 2 200 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK

2 200 SEK2020-06-07 12:00
2 100 SEK2020-06-07 11:45
1 200 SEK2020-06-07 11:57
1 000 SEK2020-06-07 11:55
800 SEK2020-06-07 11:46
450 SEK2020-06-04 22:49
250 SEK2020-06-05 20:33
100 SEK2020-06-04 20:22
100 SEK Startpris

2020-06-07 Månadsauktion , Söndag den 7 juni Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms