281. Paul Charlot (1906-1985)

Olja på pannå, tidningsläsande kvinna. Signerad, a tergo daterad 1948. (26x21,5)

Varunr 315378

7 Juni 2020 12:00

Klubbslag13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK 1 700 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK

5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2365 SEK

1 700 SEK2020-06-07 10:42
1 600 SEK2020-06-04 20:35
1 400 SEK2020-06-02 15:17
100 SEK Startpris

2020-06-07 Månadsauktion , Söndag den 7 juni Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms