38. Kandelabrar ett par, empire, 1800-talets första hälft

Delvis förgylld mässing. Stomme i svartmålad metall. För två ljus vardera. Mittdekor i form av flamma. (Höjd 45)

Varunr 314690

7 Juni 2020 12:00

Klubbslag23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK 6 400 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK

6 400 SEK2020-06-07 12:00
6 200 SEK2020-06-07 11:59
5 800 SEK2020-06-07 11:59
5 000 SEK2020-06-07 10:59
4 600 SEK2020-06-07 10:10
3 400 SEK2020-06-06 20:04
2 000 SEK2020-06-05 10:27
1 500 SEK2020-06-04 19:18
1 400 SEK2020-06-04 20:30
1 200 SEK2020-06-04 20:15
200 SEK2020-06-04 20:10
100 SEK2020-06-04 19:12
100 SEK Startpris

2020-06-07 Månadsauktion , Söndag den 7 juni Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms