381. Kryddhylla, Reda, 1900-talets första hälft

Vitmålad trä. Med 23st kar i glas. Slitage, mindre skador. (Bredd 115, höjd 50, djup 25)

Varunr 315060

7 Juni 2020 12:00

Klubbslag26 00 SEK27 00 SEK 1 300 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK

1 300 SEK2020-06-07 12:04
1 200 SEK2020-06-07 09:47
1 000 SEK2020-06-07 08:33
750 SEK2020-06-06 22:27
650 SEK2020-06-05 23:04
600 SEK2020-06-05 12:47
500 SEK2020-06-05 17:26
150 SEK2020-06-04 19:53
100 SEK2020-06-04 19:12
100 SEK Startpris

2020-06-07 Månadsauktion , Söndag den 7 juni Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms