43. Väggtelefon, LM Ericsson, Stockholm, 1900-talets början

Mahogny och bemålad plåt. Förnicklade detaljer. Ytslitage, fläckar. (Höjd 72)

Varunr 315500

7 Juni 2020 12:00

Klubbslag21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK 1 600 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK

1 600 SEK2020-06-06 23:25
1 500 SEK2020-06-07 11:45
1 200 SEK2020-06-07 06:42
1 000 SEK2020-06-06 12:04
600 SEK2020-06-06 12:01
500 SEK2020-06-06 11:26
400 SEK2020-06-05 08:51
350 SEK2020-06-04 21:51
300 SEK2020-06-04 23:15
200 SEK2020-06-04 23:03
100 SEK2020-06-04 19:33
100 SEK Startpris

2020-06-07 Månadsauktion , Söndag den 7 juni Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms