50. Per Hilding Perjons (1911-1998)

Olja på duk, "Irene i Flodadräkt". Signerad. (59x49)

Varunr 314860

7 Juni 2020 12:00

Klubbslag2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK 5 800 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK

5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2365 SEK

5 800 SEK2020-06-07 08:55
5 600 SEK2020-06-07 09:55
3 000 SEK2020-06-06 22:11
2 600 SEK2020-06-06 15:45
2 400 SEK2020-06-06 09:58
1 000 SEK2020-06-05 08:09
100 SEK2020-06-04 21:02
100 SEK Startpris

2020-06-07 Månadsauktion , Söndag den 7 juni Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms