500. Hans (Norsbo) Johansson (1897-1955)

Etsning, motiv från Falun. Provtryck. Signerat och daterad 1947. Inramad. Bladet något gulnat. (17x27)

Varunr 314155

7 Juni 2020 12:00

Klubbslag8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK 650 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK

650 SEK2020-06-07 11:46
600 SEK2020-06-07 10:59
500 SEK2020-06-05 18:40
450 SEK2020-06-06 10:08
150 SEK2020-06-05 12:04
100 SEK2020-06-04 23:33
100 SEK Startpris

2020-06-07 Månadsauktion , Söndag den 7 juni Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms