507. Olle Nordberg (1905-1986)

Olja på pannå. "Sommarbarn". Signerad. (26x21)

Varunr 315697

7 Juni 2020 12:00

Klubbslag24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK 850 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK

5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2365 SEK

850 SEK2020-06-07 12:00
800 SEK2020-06-07 08:52
700 SEK2020-06-07 10:04
100 SEK Startpris

2020-06-07 Månadsauktion , Söndag den 7 juni Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms