520. Olle Nordberg (1905-1986)

Olja på pannå. Hamnmotiv. Signerad. (45x37)

Varunr 315698

7 Juni 2020 12:00

Klubbslag1 00 SEK2 00 SEK3 00 SEK 1 100 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK

5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2365 SEK

1 100 SEK2020-06-07 11:09
1 000 SEK2020-06-07 10:48
800 SEK2020-06-07 10:45
600 SEK2020-06-06 21:35
550 SEK2020-06-06 13:11
500 SEK2020-06-06 08:24
200 SEK2020-06-06 08:35
100 SEK2020-06-05 09:08
100 SEK Startpris

2020-06-07 Månadsauktion , Söndag den 7 juni Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms