525. Golvlampa, PO Ström, 1900-talets andra hälft

Lackad metall, kupa i vit plast. Etikettmärkt. En ljuspunkt. Mindre färgslitage, enstaka småbulor. (Höjd 110)

Varunr 314888

7 Juni 2020 12:00

Klubbslag1 00 SEK2 00 SEK3 00 SEK 2 000 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK

2 000 SEK2020-06-07 12:03
1 900 SEK2020-06-07 12:01
1 300 SEK2020-06-07 11:49
800 SEK2020-06-04 23:31
700 SEK2020-06-05 23:07
600 SEK2020-06-05 12:13
100 SEK Startpris

2020-06-07 Månadsauktion , Söndag den 7 juni Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms