636. Tom Fahlroth (1921-1980)

Olja på duk, landskap med figur. Signerad. (65x52)

Varunr 314059

7 Juni 2020 12:00

Klubbslag14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK 2 600 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK

5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2365 SEK

1 900 SEK2020-06-06 21:57
1 800 SEK2020-06-07 10:20
1 600 SEK2020-06-06 20:46
1 500 SEK2020-06-06 19:53
1 200 SEK2020-06-05 19:24
750 SEK2020-06-04 22:51
100 SEK Startpris

2020-06-07 Månadsauktion , Söndag den 7 juni Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms