650. Bordslampa, funkis, 1930/40-tal

Bemålad och kromad metall. En ljuspunkt. Färgslitage. (Höjd 40)

Varunr 314912

7 Juni 2020 12:00

Klubbslag26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK 800 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK

800 SEK2020-06-07 11:20
750 SEK2020-06-07 11:50
600 SEK2020-06-07 11:07
550 SEK2020-06-06 17:49
500 SEK2020-06-04 19:17
450 SEK2020-06-05 23:09
250 SEK2020-06-04 21:12
150 SEK2020-06-04 20:16
100 SEK Startpris

2020-06-07 Månadsauktion , Söndag den 7 juni Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms