652. Reklamskylt, "Svea Margarin Kalmar", 1900-talets första hälft

Emaljerad plåt. Repor, emaljskador, ytrost. (76x61)

Varunr 314981

7 Juni 2020 12:00

Klubbslag8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK 1 700 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK

1 700 SEK2020-06-06 23:05
1 600 SEK2020-06-07 09:31
1 000 SEK2020-06-05 22:57
1 000 SEK2020-06-06 10:32
900 SEK2020-06-04 22:05
500 SEK2020-06-05 10:13
400 SEK2020-06-05 06:35
100 SEK2020-06-04 19:14
100 SEK Startpris

2020-06-07 Månadsauktion , Söndag den 7 juni Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms