656. Vägglampa, Luxus, Vittsjö, 1950/60-tal

Massiv ek. Med textil skärm. Etikettmärkt. Fläckar, skärm med skador. (Längd 80)

Varunr 314200

7 Juni 2020 12:00

Klubbslag20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK 700 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK

700 SEK2020-06-07 11:55
650 SEK2020-06-07 11:42
650 SEK2020-06-07 11:51
400 SEK2020-06-07 11:01
300 SEK2020-06-07 09:15
250 SEK2020-06-06 17:38
200 SEK2020-06-07 09:03
100 SEK2020-06-05 19:25
100 SEK Startpris

2020-06-07 Månadsauktion , Söndag den 7 juni Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms