67. Takkrona, 1900-talets första hälft

Stomme i mässing. Behängd med slipade prismor. Sex ljuspunkter. Ytslitage, smärre naggar. (Höjd exklusive takfäste 60)

Varunr 315247

7 Juni 2020 12:00

Klubbslag23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK 2 900 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK

2 900 SEK2020-06-07 10:56
2 800 SEK2020-06-07 11:12
2 000 SEK2020-06-07 09:54
1 000 SEK2020-06-06 23:39
850 SEK2020-06-06 22:52
700 SEK2020-06-06 12:04
600 SEK2020-06-05 03:31
100 SEK Startpris

2020-06-07 Månadsauktion , Söndag den 7 juni Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms