7. Grill, Stig Lindberg för Gustavsberg, 1950-tal

Emaljerad plåt. Med bottenplatta och ben i bemålat gjutjärn. Signerad. Fläckar/missfärgningar, ställvis med rost. Emaljbortfall, emaljnötningar. (Höjd 224, plattans diameter 67)

Varunr 315028

7 Juni 2020 12:00

Klubbslag7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK 30 000 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK

30 000 SEK2020-06-07 11:56
29 500 SEK2020-06-07 11:59
25 000 SEK2020-06-04 21:13
24 500 SEK2020-06-01 12:31
100 SEK Startpris

2020-06-07 Månadsauktion , Söndag den 7 juni Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms