739. Stig Borglind (1892-1965)

Etsning, "Akropolis". Signerad. Inramad. Bladet något gulnat. (22,5x32)

Varunr 314153

7 Juni 2020 12:00

Klubbslag9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK 350 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK

350 SEK2020-06-07 11:56
300 SEK2020-06-07 09:24
250 SEK2020-06-07 08:27
100 SEK Startpris

2020-06-07 Månadsauktion , Söndag den 7 juni Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms