753. Okänd konstnär, 1900-talets början

Olja på duk, vilande munk. Osignerad. Bronserad ram, med dekorbortfall. (40x31)

Varunr 315408

7 Juni 2020 12:00

Klubbslag12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK 2 100 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK

2 100 SEK2020-06-07 03:58
2 000 SEK2020-06-07 11:13
1 000 SEK2020-06-07 08:22
800 SEK2020-06-06 15:41
300 SEK2020-06-05 16:51
200 SEK2020-06-05 14:10
100 SEK2020-06-04 22:53
100 SEK Startpris

2020-06-07 Månadsauktion , Söndag den 7 juni Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms