777. Stig Borglind (1892-1965)

Etsning, "Sommarnatt". Signerad. Inramad. (19x19)

Varunr 314126

7 Juni 2020 12:00

Klubbslag19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK 650 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK

650 SEK2020-06-06 20:57
650 SEK2020-06-07 09:14
550 SEK2020-06-06 14:21
300 SEK2020-06-06 10:40
200 SEK2020-06-05 23:30
100 SEK Startpris

2020-06-07 Månadsauktion , Söndag den 7 juni Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms