79. Rajmund Ziemski (1930-2005)

Akvarell, komposition. Signerad och daterad 16-11-63. Inramad. Passepartout nedtill med fuktfläckar. (68x48)

Varunr 314861

7 Juni 2020 12:00

Klubbslag13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK 5 400 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK

5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2365 SEK

5 400 SEK2020-06-07 08:45
5 200 SEK2020-06-07 11:36
3 600 SEK2020-06-07 11:27
2 900 SEK2020-06-02 10:38
100 SEK Startpris

2020-06-07 Månadsauktion , Söndag den 7 juni Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms