790. Natalia Johansson (f.1961)

Olja på duk, figurscen. Signerad. (65x54)

Varunr 314178

7 Juni 2020 12:00

Klubbslag22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK 1 500 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK

5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2365 SEK

1 200 SEK2020-06-07 12:51
1 100 SEK2020-06-07 10:30
950 SEK2020-06-07 08:26
650 SEK2020-06-06 23:52
550 SEK2020-06-05 16:55
500 SEK2020-06-04 23:26
200 SEK2020-06-04 20:29
100 SEK Startpris

2020-06-07 Månadsauktion , Söndag den 7 juni Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms