904. Einar Norelius (1900-1984)

Färglagd etsning, "Stubbe". Signerad. Inramad. (10x8)

Varunr 314922

7 Juni 2020 12:00

Klubbslag15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK 550 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK

550 SEK2020-06-07 11:57
500 SEK2020-06-07 10:11
300 SEK2020-06-05 22:15
100 SEK2020-06-05 00:19
100 SEK Startpris

2020-06-07 Månadsauktion , Söndag den 7 juni Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms