97. Shaker med cocktailglas 6st, Folke Arström för GAB

Nysilver. Lock i bakelit. Cocktailglas invändigt förgyllda. Bruksslitage. (Höjd 8-22)

Varunr 315606

7 Juni 2020 12:00

Klubbslag9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK 1 300 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK

1 300 SEK2020-06-07 11:51
1 200 SEK2020-06-07 11:53
1 000 SEK2020-06-05 19:26
1 000 SEK2020-06-07 11:45
850 SEK2020-06-06 22:56
750 SEK2020-06-04 21:51
500 SEK2020-06-04 21:53
100 SEK2020-06-04 20:24
100 SEK Startpris

2020-06-07 Månadsauktion , Söndag den 7 juni Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms