13. Matservisdelar 25st, Kina, Qianlong, 1700-tal

Med så kallat Fitzhugh-mönster. Mattallrikar 15st, förrättstallrikar 2st, assietter 3st, uppläggningsfat 4st samt terrin med lock. Naggar, några delar med spricka, repor. (Tallrikarnas diameter 25)

Varunr 317110

26 Juli 2020 12:00

Klubbslag10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK 10 500 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK

6 000 SEK2020-07-26 11:56
5 800 SEK2020-07-26 11:18
5 600 SEK2020-07-26 09:21
4 200 SEK2020-07-26 10:31
3 400 SEK2020-07-26 10:14
2 100 SEK2020-07-25 20:20
2 000 SEK2020-07-25 11:36
1 500 SEK2020-07-24 11:07
1 100 SEK2020-07-24 10:15
650 SEK2020-07-24 08:43
550 SEK2020-07-24 00:10
500 SEK2020-07-23 20:18
450 SEK2020-07-23 23:24
150 SEK2020-07-23 23:16
100 SEK Startpris

2020-07-26 Månadsauktion , Söndag 26 juli Kl.12.00, Borlänge

Lördag den 25 juli kl.11-14.00 Söndag den 26 juli kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms