152. Ljusstake, senbarock, 1700-talets första hälft

Tenn. Ostämplad. Mindre bristningar och bulor. (Höjd 16)

Varunr 316850

26 Juli 2020 12:00

Klubbslag3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK 1 100 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK

1 100 SEK2020-07-26 09:58
1 000 SEK2020-07-25 22:48
950 SEK2020-06-30 10:26
500 SEK2020-07-24 22:19
350 SEK2020-07-23 23:44
250 SEK2020-07-23 21:59
150 SEK2020-07-23 21:19
100 SEK Startpris

2020-07-26 Månadsauktion , Söndag 26 juli Kl.12.00, Borlänge

Lördag den 25 juli kl.11-14.00 Söndag den 26 juli kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms