21. Dekorationsblomma, Meissen, punktperiod, 1700-tal

Porslin. Lagningar, retuscher, naggar. (Höjd 20,5)

Varunr 317111

26 Juli 2020 12:00

Klubbslag16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK 5 800 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK

5 800 SEK2020-07-26 10:16
5 600 SEK2020-07-26 11:37
3 400 SEK2020-07-26 11:31
1 500 SEK2020-07-26 09:58
1 000 SEK2020-07-25 22:11
700 SEK2020-07-25 12:43
600 SEK2020-07-24 10:42
550 SEK2020-07-23 23:48
250 SEK2020-07-23 23:20
150 SEK2020-07-23 19:32
100 SEK Startpris

2020-07-26 Månadsauktion , Söndag 26 juli Kl.12.00, Borlänge

Lördag den 25 juli kl.11-14.00 Söndag den 26 juli kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms